Agromechanika na AGROKOMPLEX 2019 v Nitre s novinkami
[rev_slider agrosalon2019]

NAVŠTÍVTE NÁŠ STÁNOK PLNÝ NOVINIEK A ŠPECIÁLNYCH AKCIÍ


Agromechanika na AGROSALÓNE 2019 V NITRE

Spoločnosť Agromechanika s.r.o. je oficiálnym dovozcom kvalitnej poľnohospodárskej techniky, najmä malotraktorov, traktorov a rôznych príslušenstiev. už od roku 2013. Široké portfólio ponúkaných produktov a služieb nám umožňuje pristupovať ku každému zákazníkovi individuálne podľa jeho konkrétnych požiadaviek. Neustále sa snažíme zlepšovať podmienky spolupráce s dodávateľmi, odberateľmi a v neposlednom rade zákazníkmi.


Pre vysoký záujem o naše produkty a služby zo strany zákazníkov sme sa rozhodli, že sa zúčastníme na 7. ročníku medzinárodného poľnohospodárskeho veľtrhu - Výstava Agrosalón 2019 v Nitre, ktorý patrí k najvýznamnejším veľtrhom svojho druhu na Slovensku a v strednej Európe. Tešíme sa na Vašu návštevu v dňoch 26. - 30. marca 2019. Nájdete nás na voľnej ploche E.

agromechanika_mapa_Agrosalon2019

PONUKA AGROKOMPLEX 2019


Výstava Agrosalón Nitra 2019
Príďte si osobne prezrieť tieto novinky

PONUKA AGROKOMPLEX 2019


Akciový lízing na Váš nový traktor

Traktory BASAK a malotraktory CAPTAIN premiérovo na Slovensku s možnosťou akciového financovania s 0% navýšením po dobu splácania vrátane havarijného poistenia a PZP. Bližšie informácie a konkrétne podmienky o financovaní Vám poskytneme osobne v našom stánku Agromechanika. Nájdete nás na voľnej ploche E.

 
 

Tešíme sa na Vašu návštevu


info@agromechanika.sk | +421 918 533 717