UKONČENÉ - Agromechanika oslavuje 10 rokov! – Agromechanika s.r.o.
Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

UKONČENÉ – Agromechanika oslavuje 10 rokov!

Narodeninová akcia ukočená, Ďakujeme!

Agromechanika s.r.o. oslavuje 10 rokov od uvedenia špičkovej poľnohospodárskej techniky na slovenský trh

Spoločnosť Agromechanika s.r.o., ktorá je jedným z popredných autorizovaných dovozcov poľnohospodárskej techniky najvyššej kvality na Slovensko, s hrdosťou informuje o 10. výročí svojho vzniku. Pri príležitosti osláv tohto významného míľnika ponúka zákazníkom jednorazovú možnosť získať 10 % zľavu na traktory BAŠAK a traktorové prívesy HUMMEL. Ide o časovo a kusovo obmedzenú ponuku, ktorá sa skončí 30. apríla 2023, preto konajte rýchlo!

10. rokov

10 percent

Viac ako 10 strojov

Spoločnosť Agromechanika s.r.o. je už desať rokov overeným dodávateľom kvalitnej poľnohospodárskej techniky. Spoločnosť je autorizovaným importérom na dovoz top značiek, ako sú BAŠAK, HUMMEL a CAPTAIN, ktoré sú známe svojou kvalitou, spoľahlivosťou, odolnosťou a vynikajúcimi parametrami. Spoločnosť si vybudovala renomé v tomto odvetví poskytovaním výborných služieb zákazníkom a ponukou širokého sortimentu výrobkov, ktoré spĺňajú potreby farmárov a poľnohospodárskych podnikov.

Na oslavu tohto 10. výročia ponúka spoločnosť Agromechanika s.r.o. špeciálnu ponuku, ktorá zákazníkom poskytne príležitosť výrazne ušetriť pri ďalšom nákupe. Len na obmedzený čas môžu zákazníci využiť 10 % zľavu na traktory BAŠAK a traktorové prívesy HUMMEL. Túto ponuku si nemožno nechať ujsť, pretože tieto ceny už nikdy nebudú nižšie. Akciové ceny platia len do 30.4.2023 vrátane platby!

Akciová ponuka ukončená!
Aktuálne ceny nájdete na produktových stránkach

Ide o časovo obmedzenú ponuku, ktorá je k dispozícii len do 30. apríla 2023, preto zákazníkov vyzývame, aby konali rýchlo. Pre ďalšie informácie môžu záujemcovia kontaktovať spoločnosť Agromechanika s.r.o. telefonicky alebo e-mailom. Naši zástupcovia sú pripravení zodpovedať akékoľvek otázky a pomôcť zákazníkom vybrať si to správne zariadenie pre ich potreby počas otváracích hodín prevádzky 8:00-16:00.

Spoločnosť Agromechanika s.r.o. je hrdá na to, že oslavuje 10 rokov svojej existencie a teší sa, že bude aj naďalej poskytovať zákazníkom na Slovensku poľnohospodársku techniku najvyššej kvality. Nenechajte si ujsť túto špeciálnu ponuku – kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac!

Ceny platné od 1.4.2024. Ceny uvádzané bez DPH. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.