Navštívte Agrosalón 2022 s Agromechanikou v Nitre
Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Ukončené – Agrosalón 2022 s Agromechanikou

Agrosalón 2022 ukončený
ĎAKUJEME

ĎAKUJEME ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM

KEDY?

7. - 10. December 2022

O KOĽKEJ?

9.00-18.00h

KDE?

Pavilón F

Spoločnosť Agromechanika s.r.o. vás srdečne pozýva do pavilónu F na výstavisku Agrokomplex počas poľnohospodárskej výstavy Agrosalón 2022.

Návštevníci sa môžu tešiť na viaceré novinky z nášho portfólia malotraktorov CAPTAIN a traktorov BAŠAK. Celý zoznam vystavovaných strojov môžete nájsť nižšie. Konkrétne ceny uvidíte po kliknutí na konkrétny produkt. Cenové ponuky dohodnuté na Agrosalóne 2022 platia iba počas jeho trvania, kto sa prvý rozhodne, bude mať krajšie Vianoce. Taktiež nezabudnite sledovať naše sociálne siete #agromechanika kde budú ako vždy fotografie a videá z príprav a samotnej výstavy. Tešíme sa na vašu návštevu!

Vystavené stroje

Agrosalón 2022 vo fotkách

Agrosalón 2022 vo videách

Traktory BAŠAK

Traktory BAŠAK sú obľúbené medzi svojimi zákazníkmi a snažia sa im priniesť stále nové vylepšenia. Medzi posledné novinky sa radí model traktor BAŠAK 5115 s motorom DEUTZ STAGE V, traktor BAŠAK 5120 a manipulačný traktor BAŠAK 2105S pre ešte lepšie využitie pri manipulačných prácach alebo pri zapojenom príslušenstve za traktor. Veľmi obľúbeným modelom medzi vinármi a majiteľmi ovocných sadov sa stáva vinohradnícky traktor BAŠAK 2080BB s novou kabínou, ktorý predstavuje osvedčenú, mechanickú klasiku v kompaktných rozmeroch. Hlavne v dnešnej modernej dobe je tým ideálnym traktorom, na ktorý sa dá spoľahnúť pri akejkoľvek činnosti. Najsilnejší model z dielne BAŠAKU s označením BAŠAK 5120 Red Power predstavuje novú éru traktorov BAŠAK, či už dizajnovú alebo technologickú. V našom stánku Agromechanika sa naši návštevníci môžu tešiť na vyššie spomenuté modely a klasiky v podobe modelu BAŠAK 2090S a BAŠAK 2075 PLUS.

Malotraktory CAPTAIN

Najpredávanejšie malotraktory na Slovensku majú ďalšie novinky! Malotraktory CAPTAIN s výkonom do 30 koní a pohonom všetkých 4 kolies si rozširujú svoje portfólio modelmi ako vinohradnícky CAPTAIN 223 so svojimi úzkymi rozmermi, prvý malotraktor CAPTAIN 263 HST s hydrostatickou automatickou prevodovkou a limitované verzie modelu CAPTAIN 263 Bagheera a Pink. Svojimi rozmermi sú malotraktory CAPTAINideálnym pomocníkom do záhrady, vinohradu alebo obecného komunálu. Spoľahlivý naftový radový trojvalec Mitsubishi STAGE V spojený so synchronizovanou (hydrostatickou) prevodovkou sa stará o osvedčené pohonné príslušenstvo. K tomu sa pridáva moderný taliansky dizajn 8. generácie doplnený o každodenne využiteľné doplnky výbavy. Široké možnosti príslušenstiev za malotraktory a dokonca už aj prvé predobjednávky na plnohodnotnú kabínu s čelným nakladačom.

Príslušenstvo za traktory

I keď samotná výstava Agrosalón bude prezentovať hlavne malotraktory CAPTAIN a traktory BAŠAK, môžete sa tešiť aj na overené príslušenstvo ku traktorom. Či už sa bude jednať o plnohodnotnú kabínu na malotraktor CAPTAIN 263 pripravenú na zimné komunálne práce v obciach, obľúbené čelné nakladače Ozkan Makina na traktory BAŠAK pre rôzne manipulačné práce a taktiež zaujímave vlečky za traktory HUMMEL v rôznych nosnostiach a rozmeroch. Celú ponuku príslušenstiev za traktory nájdete v sekcií príslušenstvo za traktor. Počas Agrosalónu bude na ňu prebiehať výrazná zľava, tak si ju nenechajte ujsť!

Ceny platné od 1.4.2024. Ceny uvádzané bez DPH. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.