Navštívte Agrosalón 2022 s Agromechanikou v Nitre

Agrosalón 2022 s Agromechanikou

KEDY?

7. - 10. December

O KOĽKEJ?

9.00-18.00h

KDE?

Pavilón F

Spoločnosť Agromechanika s.r.o. vás srdečne pozýva do pavilónu F na výstavisku Agrokomplex počas poľnohospodárskej výstavy Agrosalón 2022.

Návštevníci sa môžu tešiť na viaceré novinky z nášho portfólia malotraktorov CAPTAIN a traktorov BAŠAK. Celý zoznam vystavovaných strojov môžete nájsť nižšie. Konkrétne ceny uvidíte po kliknutí na konkrétny produkt. Taktiež nezabudnite sledovať naše sociálne siete #agromechanika kde budú ako vždy fotografie a videá z príprav a samotnej výstavy. Tešíme sa na vašu návštevu!

Traktory BAŠAK

Traktory BAŠAK sú obľúbené medzi svojimi zákazníkmi a snažia sa im priniesť stále nové vylepšenia. Medzi posledné novinky sa radí model traktor BAŠAK 5115 s motorom DEUTZ STAGE V, traktor BAŠAK 5120 a manipulačný traktor BAŠAK 2105S pre ešte lepšie využitie pri manipulačných prácach alebo pri zapojenom príslušenstve za traktor. Veľmi obľúbeným modelom medzi vinármi a majiteľmi ovocných sadov sa stáva vinohradnícky traktor BAŠAK 2080BB s novou kabínou, ktorý predstavuje osvedčenú, mechanickú klasiku v kompaktných rozmeroch. Hlavne v dnešnej modernej dobe je tým ideálnym traktorom, na ktorý sa dá spoľahnúť pri akejkoľvek činnosti. Najsilnejší model z dielne BAŠAKU s označením BAŠAK 5120 Red Power predstavuje novú éru traktorov BAŠAK, či už dizajnovú alebo technologickú. V našom stánku Agromechanika sa naši návštevníci môžu tešiť na vyššie spomenuté modely a klasiky v podobe modelu BAŠAK 2090S a BAŠAK 2075 PLUS.

Malotraktory CAPTAIN

Najpredávanejšie malotraktory na Slovensku majú ďalšie novinky! Malotraktory CAPTAIN s výkonom do 30 koní a pohonom všetkých 4 kolies si rozširujú svoje portfólio modelmi ako vinohradnícky CAPTAIN 223 so svojimi úzkymi rozmermi, prvý malotraktor CAPTAIN 263 HST s hydrostatickou automatickou prevodovkou a limitované verzie modelu CAPTAIN 263 Bagheera a Pink. Svojimi rozmermi sú malotraktory CAPTAINideálnym pomocníkom do záhrady, vinohradu alebo obecného komunálu. Spoľahlivý naftový radový trojvalec Mitsubishi STAGE V spojený so synchronizovanou (hydrostatickou) prevodovkou sa stará o osvedčené pohonné príslušenstvo. K tomu sa pridáva moderný taliansky dizajn 8. generácie doplnený o každodenne využiteľné doplnky výbavy. Široké možnosti príslušenstiev za malotraktory a dokonca už aj prvé predobjednávky na plnohodnotnú kabínu s čelným nakladačom.

Príslušenstvo za traktory

I keď samotná výstava Agrosalón bude prezentovať hlavne malotraktory CAPTAIN a traktory BAŠAK, môžete sa tešiť aj na overené príslušenstvo ku traktorom. Či už sa bude jednať o plnohodnotnú kabínu na malotraktor CAPTAIN 263 pripravenú na zimné komunálne práce v obciach, obľúbené čelné nakladače Ozkan Makina na traktory BAŠAK pre rôzne manipulačné práce a taktiež zaujímave vlečky za traktory HUMMEL v rôznych nosnostiach a rozmeroch. Celú ponuku príslušenstiev za traktory nájdete v sekcií príslušenstvo za traktor. Počas Agrosalónu bude na ňu prebiehať výrazná zľava, tak si ju nenechajte ujsť!