Ukončené - Limitovaná akcia na captain 263 4WD do konca leta
Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

UKONČENÉ – AKCIA NA CAPTAIN 263 DO KONCA LETA ZA GARANTOVANÚ CENU

AKCIA NA GARANOVANÚ CENU UKONČENÁ!

 

 

Limitovaná akcia na kúpu malotraktoru CAPTAIN 263 4WD s Agri pneumatikami za garantovanú cenu 8 990,- Eur bez DPH!

Malotraktor CAPTAIN 263 4WD s výkonom 27 koní je obľúbeným novým malotraktorom na Slovensku medzi začínajúcimi farmármi, chovateľmi, vinármi, komunálnymi pracovníkmi alebo obecnými technikmi. Široké možnosti príslušenstva za malotraktor z neho robí efektívnu a všestrannú techniku – pomocníka pri vašej práci. Dostupné náhradné diely, užívateľský manuál v Slovenskom jazyku, slovenské ŠPZ a možnosť jazdy po cestných komunikáciach, technické a emisné kontroly. Doba dodania 6-8 týždňov podľa aktuálnej ponuky, ktorá sa ale dennodenne mení z dôvodu obrovského záujmu. Toto všetko vieme ako jediný autorizovaný importér značky CAPTAIN na Slovensko pre vás zabezpečiť. Zabudnite na predražené japonské malotraktory bez známej technickej histórie alebo časovo nedostupnými alternatívam malotraktoru CAPTAIN na trhu.

Aktuálna situácia vo svete a zvyšovanie cien

Nepriaznivá situácia vo svete spôsobuje bohužiaľ ďalšie predpokladané zvýšenie cien aj v poľnohospodárskej oblasti. K aktuálnej situácií nepomáha ani stabilita meny EURO, ktorej hodnota voči USD je najnižšia za poslednú dekádu. Z týchto dôvodov je import nových malotraktorov CAPTAIN do Európy značne predražený a to sme ešte nespomenuli lodnú dopravu a najvyššie ceny pohonných hmôt v histórií.

Zvýšenie cien malotraktorov CAPTAIN na jeseň sa aktuálne predpokladá v rozmedzí 8-10% (článok písaný v Auguste 2022). Skutočné navýšenie cien je ťažko predpovedať, avšak my v spoločnosti Agromechanika s.r.o. sa snažíme už teraz flexibline reagovať na vzniknuté problémy, čím sa snažíme zvýšenie cien potlačiť do maximálnej možnej miery. Rovnako ale chceme byť voči našim zákazníkom transparentní a féroví, preto sme sa rozhodli dať zákazníkom na výber vo forme tejto garantovanej letnej ceny za malotraktor CAPTAIN 263 4WD s Agri pneumatikami. 

Garantovaná akcia na CAPTAIN je časovo a kusovo limitovaná a je podmienená úhradou kúpnej sumy na základe vytvorenej cenovej ponuky. Záväzná objednávka získa garantované VIN číslo malotraktoru, na ktoré bude vystavený technický preukaz.

Pre vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať na 0951 630 432 alebo na obchod@agromechanika.sk