Aktualizácia cenníka pre celé portfólio traktorov BAŠAK – Agromechanika s.r.o.
Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Aktualizácia cenníka pre celé portfólio traktorov BAŠAK

S platnosťou od 1.2.2023 sa zvyšujú ceny pre zákazníkov traktorov BAŠAK o 10%.

Odôvodnenie:

Spoločnosť Agromechanika s.r.o. sa rozhodla zareagovať na viaceré nepriaznivé situácie na svetovom menovom trhu, kde stále evidujeme dlhodobý prepad tureckej líry TL na historické minimá a vysokú infláciu v krajine. Z tohto dôvodu sa výrobca BAŠAK Tractors rozhodol o nepopulárne zvýšenie cien všetkých vyrábaných modelov o (ďalších) 10%.

K zvýšeným cenám neprispieva ani geopolitická situácia v okolitých krajinách, čo spôsobuje časovo náročnejšie a prísnejšie hraničné kontroly pri preprave traktorov do schengenského priestoru. Opomenúť nemôžeme ani výrazne zvýšenie cien energií pre výrobné fabriky v Turecku, čo má za následok obmedzovanie výroby a snahu o efektívnejšie využívanie energie.

Naša spoločnosť Agromechanika s.r.o. je stabilným partnerom tureckej spoločnosti BAŠAK Tractors a preto plne akceptuje vyššie spomenuté body. Nepriaznivá situácia je v celom poľnohospodárskom odvetví a nám neostáva len čakať na jej výrazné zlepšenie. Do tej doby však chceme našim zákazníkom prinášať rovnakú a lepšiu kvalitu traktorov značky BAŠAK. 

Ďakujeme za pochopenie a v prípade otázok nás prosím kontaktujte.

S úctou, Tím Agromechanika