Deň poľa zameraný na krmoviny s Agromechanikou 2022 – Agromechanika s.r.o.
Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Deň poľa zameraný na krmoviny s Agromechanikou 2022

Dňa 26.5.2022 sa naša spoločnosť Agromechanika s.r.o. zúčastnila akcie s názvom Deň poľa zameraný na krmoviny 2022, ktorý sa konal pod záštitou poľnohospodárskeho združenia Agrion. Naša spoločnosť sa v apríli 2022 stala členom tohto združenia, vďaka čomu sme boli pozvaní na prvé podujatie v tomto roku. 

Počas slnečného dňa na letisku v Očovej sme predstavili našim zákazníkom a ostatným návštevníkom kvalitné traktory BAŠAK s odolným príslušenstvom.  Pozrieť sa mohli na vinohradnícky traktor BAŠAK 2080BB so slniečkovou hrabačkou Metkarsan, BAŠAK 2075 PLUS s mechanicky sklopnou bubnovou kosou Metkarsan MK165 a novinka BAŠAK 2105S s výkonom 102 koní s príslušenstvom hydraulicky sklopnou bubnovou kosou MK195.

Na svoje si prišli aj najmenší návštevníci nášho stánku, ktorým sa najviac páčili naše malotraktory CAPTAIN 263 s pripojeným príslušenstvom – bubnovou kosou Metkarsan MK125, čelným nakladačom SANKO a neseným poľným postrekovačom LUSNA 200L.

Počas celého dňa prebiehala na susednej parcele predvázacia akcia kosenia, kde návštevníci mohli vidieť najmodernejšiu techniku a príslušenstvo. Ďakujeme všetkým návštevníkom, taktiež za pozvanie združeniu Agrion a tešíme sa znovu o rok 🙂

Ceny platné od 1.4.2024. Ceny uvádzané bez DPH. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.