Financovanie poľnohospodárskej techniky Agromechanika

Chceli by ste predávať naše portfólio ? Hľadáme obchodných partnerov po celom Slovensku.

Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Financovanie

Financovanie so VÚB bankou - Agromechanika s.r.o.

Financovanie techniky

Predstavujeme vám nové možnosti financovania vašej novej poľnohospodárskej techniky prostredníctvom Všeobecnej úverovej banky a.s., ktorá je poprednou finančnou inštitúciou špecializujúcou sa na poľnohospodársku techniku a jej finančné riešenia sú prispôsobené jedienčným potrebám Slovenských poľnohospodárov a poľnohospodárskych podnikov. Naše možnosti financovania sú navrhnuté tak, aby vám poskytli väčšiu finančnú flexibilitu potrebnú na investovanie do nových poľnohospodárskych strojov a technológií bez toho, aby sme vám zaťažili váš rozpočet. Spolupráca s VÚB bankou vám prináša možnosť individuálneho finančného poradenstva, ktoré vám zaručí tú najlepšiu možnú ponuku na trhu.

Výhody financovania

Výhody využitia financovania nákupu nového poľnohospodárskeho stroja sú viaceré. V prvom rade vám financovanie umožňuje rozložiť náklady na nový stroj na niekoľko rokov, čám sa znižuje okamžitá finančná zátaž a zjednodušje sa riadenie vašich peňažných prostriedkov. To znamená, že môžete investovať do nového, kvalitnejšieho a modernejšieho traktora, ktorý vám výrazne zvýši produktivitu, komfort pri práci a ziskovosť bez nutnosti čakania na našetrenie dostatočných finančných prostriedkov alebo vyplatenia sľubovanej podpory od štátu. Všeobecná úverová  banka a.s. ponúka rôzne plány financovania vrátane nízkych úrokových sadzieb, rôznej výšky akontácie či mimoriadnych sezónnych splátkových kalendárov, ktoré sú v súlade s vašou sezónou , čím poskytuje ešte väčšie pohodlie a jednoduchosť.

Ponúkané finančné produkty:

Agro-úver

 • komfortný spôsob, ako získať finančné prostriedky na kúpu poľnohospodárskej kolesovej techniky
 • klient je od začiatku majiteľom predmetu financovania
 • mimoriadne výhodný, keďže ponúka možnosť využitia dotácie od Pôdohospodárskej platobnej agentúry (PPA) na splátku úveru
 • možnosť dosiahnuť zvýhodnené úrokové sadzby vďaka zdrojom z Európskej investičnej banky

Agro-finančný lízing

 • prináša jednoduché a ľahko dostupné riešenie
 • klient využíva predmet financovania okamžite a jeho majiteľom sa stáva po zaplatení všetkých splátok a predajnej ceny
 • možnosť dosiahnuť zvýhodnené úrokové sadzby vďaka zdrojom z Európskej investičnej banky

Quattro

 • rýchly nákup na splátky v kamennej predajni do hodnoty 10 000 Eur s DPH
 • klient predloží potrebné dokumenty, osobné údaje a údaje o príjme a spoločne s predajcom vyplnia žiadosť o pôžičku, ktorá sa odošle na rýchle schválenie
 • podpísanie zmluvy o nákupe tovaru na splátky prebieha prostredníctvom SMS kódu
 • V prípade potvrdenia podpisov, predajca odovzdá daný tovar klientovi, ktorý si môže odniesť ihneď so sebou domov

0% navýšenie

Využite jedinečnú šancu na nový traktor BAŠAK s financovaním a 0% úrokom. Ponuka sa vzťahuje aj na ďalšie naše portfólio.
AKCIA

Kontaktné informácie

V prípade, že vás oslovila jedna z možnosti financovania poľnohospodárskej techniky neváhajte nás kontaktovať pre aktuálnu ponuku a kompletné informácie. Každý jeden klient má špecifické vstupné parametre, preto nie je možné ponuky zovšeobecňovať a je nutný individuálny prístup. Neváhajte nás kontaktovať na kontaktných údajoch nižšie.

  Žiadosť o finančnú kalkuláciu

  V prípade Vášho záujmu Vám radi vypracujeme nezáväznú ponuku financovania. Stačí vyplniť Vaše požiadavky a my Vás budeme kontaktovať.

  Predmet financovania:*

  Názov predmetu:*

  Celková cena:*

  Forma financovania:*


  Právna forma klienta:*

  Meno a priezvisko:*

  Okres:

  IČO:

  Mobil:*

  Email:*

  Poznámka: