Staňte sa našim obchodným partnerom pre ČR - Agromechanika s.r.o.

Naša spoločnosť Agromechanika s.r.o. je autorizovaným predajcom a distribútorom kvalitných a prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN do Slovenskej a Českej republiky. Už od roku 2013 ponúkame na trhu našim zákazníkom cenovo prijateľné a kvalitné, nové malotraktory, traktory, príslušenstvo za traktor a autorizované náhradné diely a servis. Za tie roky sme sa postupne vybudovali na stabilnú spoločnosť, ktorá neustále pracuje a vylepšuje podmienky spolupráce s našimi dodávateľmi, odberateľmi a v neposlednom rade s našimi zákazníkmi.

Hľadáme stabilných obchodných partnerov na rozšírenie našej siete v Českej republike

Staňte sa našim hrdým obchodným partnerom a ponúkajte svojim zákazníkom kvalitu za rozumné peniaze. Ideálna ponuka pre predajcov poľnohospodárskej techniky, ktorí hľadajú tie správne, kvalitné stroje do svojej ponuky. Výber ponúkaných produktov dôsledne zvažujeme na základe našich odborných a obchodných skúseností. Dokážeme poskytnúť zaujímavé cenové riešenia poľnohospodárskej techniky na trhu. Zabezpečujeme potrebnú administratívu a odborný servis. Našu správnu filozofiu potvrdzujú desiatky až stovky spokojných zákazníkov po celej republike.

Ponúkame cenovo zaujímavý sortiment produktov

Či už sa jedná o kvailtné traktory tureckej značky BAŠAK, ktoré obsahujú rovnaké kvalitné nemecké komponenty ako niekoľkonásobne drahšie konkurenčné stroje alebo obratné a cenovo dostupné nové malotraktory CAPTAIN z Indie. Ich kvalitu potvrdzuje celosvetový predaj v miliónoch kusov a tá teraz prichádza aj na náš trh. Otvorte sa preto novým možnostiam modernej poľnohospodárskej techniky a príslušenstva, ktorá stojí za to !

Máte záujem o spoluprácu ? Spojte sa s nami osobne!

Presvedčila Vás naša ponuka a mali by ste záujem o spoluprácu ? Neváhajte nás kontaktovať, prípadne zanechajte kontakt na Vás a my sa Vám ozveme. Komunikujeme telefonicky, emailom, cez sociálne siete ale najradšej osobne. Keďže ovládame viaceré jazyky, dohovoriť sa s nami nebude vôbec zložité!


Môžete to vyskúšať na vlastnej koži:

info@agromechanika.sk

marketing@agromechanika.sk

0951 442 842

Facebook Messenger

Tešíme sa na spoluprácu!