Komunálne traktory a malotraktory pre vašu obec

Chceli by ste predávať naše portfólio ? Hľadáme obchodných partnerov po celom Slovensku.

Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Komunálne traktory BAŠAK s vlečkou

Vlečky za traktor do komunálu
komunálne malotraktory
Komunálne traktory BAŠAK
Ponuka čelných nakladačov
Previous slide
Next slide

Každá obec alebo mesto si zaslúži moderný a ekonomický stroj do komunálu. Či už si vyberiete malotraktor CAPTAIN pre menšie práce alebo traktor BAŠAK na ťažkú prácu, chybu neurobíte! So správnym príslušenstvom vám pomôžu vo zvelaďovaní vašej obce.

Malotraktory CAPTAIN

TOP

Vlečky za traktor

Traktory BAŠAK

Čelné nakladače

Vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku

Potrebujete poradiť pri výbere strojov vhodných do vášho komunálu? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.
malotraktor captain 273 zima s pluhom a sypacom - Agromechanika

Malotraktory CAPTAIN

Predstavujú ideálneho a spoľahlivého pomocníka na bežné komunálne práce v vašej obci. Zimná a letná údržba vám pôjde od ruky a pritom ešte môžete aj ušetriť na nízkych prevádzkových nákladoch, spoľahlivom servise a dostupných náhradných dieloch. Malotraktory je možné dovybaviť vyhrievanou kabínou, čelným nakladačom s rýchloupínacím závesom EURO s nosnoťou až 500 kg, predným TBZ či industrálnym obutím. Pridajte sa ku spokojným obciam, ktoré si vybrali náš malotraktor CAPTAIN.

Komunálny traktor BAŠAK 2075 PLUS so zametacím kartáčom do stavebnictva - Agromechanika s.r.o.

Traktory BAŠAK

Mechanické traktory s odolnou konštrukciou sú ideálne do náročných každodenných podmienok komunálnych služieb. Nenáročná údržba, nízka spotreba pohonných hmôt a pravidelný servis s dostupnými náhradnými dielmi. To sú správne vlasnosti pre nový traktor do vášho komunálu. Využite ho pri kosení zelených plôch, postrekovaní insektívneho hmyzu, zimnej údržbe chodníkov a ciest. Traktory BAŠAK sú pripravené pre vás každý deň. Vyberte si BAŠAK a pridajte sa ku viacerím spokojným obciam na Slovensku.

Traktorové prívesy HUMMEL - Agromechanika s.r.o.

Traktorové prívesy HUMMEL

Vlečky za traktor HUMMEL sú neoddeliteľnou súčasťou každého komunálu. Ich odolnosť a spoľahlivosť sú najdôležitejšie parametre pri každodennej práci so sypkými materiálmi, zberom odpadu či presúvaním komodít vrámci obce. Voliteľné možnosti výbav podľa konkrétnych potrieb komunálu obce. Spolu s traktormi BAŠAK tvoria správny a odolný pár.

celne nakladace ozkan makina FL 3800 na traktory - Agromechanika sro

Čelné nakladače

Komunálne traktory sú zvyčajne vybavené čelnými nakladačmi pre zvýšenie ich všestrannosti. Traktor vybavený čelným nakladačom násobne zvýši a zefektívni prácu v komunále. Jednoduché ovládanie pomocou joysticku umožní rýchle zaučenie obsluhy, konštrukcia nakladača neobmedzuje manévrovateľnosť traktora a nevyžaduje zásahy do konštrukcie traktora. Napriek tomu je nakladač možné demontovať. Rôzne nostnosti a záber zdvihu pre celú ponuku traktorov. Vybavte si váš traktor čelným nakladačom a práca už nebude nikdy ako pred tým.

Využitie strojov pri komunálnych prácach