Kvalitné kosenie = bubnové kosy Metkarsan - Agromechanika

Chceli by ste predávať naše portfólio ? Hľadáme obchodných partnerov po celom Slovensku.

Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Kvalitné kosenie pomocou bubnových kôs Metkarsan

Obľúbené bubnové kosy Metkarsan opäť na sklade

Obľúbené bubnové kosy Metkarsan opäť v ponuke pre malotraktory Captain a traktory BAŠAK v rôznych šírkach. Bubnové kosačky Metkarsan sa vyznačujú kvalitným spracovaním, pevnosťou konštrukcie, jednoduchou údržbou a hlavne presným kosením tráv, lúk a ďateliny pomocou vysokorýchlostných nožov, ktoré sú umiestnené po obvodoch bubnov. Ich počet závisí od typu bubnovej kosy. 

Hydraulicky sklopné bubnové kosy Metkarsan zvyšujú jednoduchosť manipulácie a možnosť kosenia pri práci v náročných svahovitých terénoch. V ponuke sú taktiež spoločnosťou patentované hydraulicky posúvne bubnové kosy, ktoré pomocou výsuvného pracovného ramena dokážu kosiť aj v lesnom poraste (ovocný sad, vinorad, lesná škôlka a pod.) Takýto typ konštrukcie predstavuje jednoduchú manipuláciu pri zachovaní efektivity kosenia trávnatých plôch. 

Všetky bubnové kosačky Metkarsan sú vhodným príslušenstvom za traktor pre kosenie a úpravu trávnatých plôch. Pohodlná preprava a dlhá životnosť spolu s nízkymi nákladmi na údržbu predstavujú to správne príslušenstvo v pomere cena/výkon. V našej ponuke nájdete bubnové kosačky za malotraktor, hydraulicky sklopné kosy za traktor a hydraulicky posúvne bubnové kosy v rôznych rozmeroch a cenách. Pre aktuálnu ponuku nás neváhajte kontaktovať. Pri kúpe príslušenstva s traktorom zľava. Viac info na tel: +421 918 533 717 alebo info@agromechanika.sk 

Návšteva továrne Metkarsan

Turecká spoločnosť Metkarsan so svojím sídlom v meste Konya bola založená v roku 1996 ako výrobca rôznych poľnohospodárskych strojov a príslušenstiev. Po určitom čase sa ich zameranie zmenilo iba na výrobu bubnových kôs a kosačiek, po ktorých bol vysoký dopyt medzi zákazníkmi. Vďaka podctivým výrobným postupom sa spoločnosť Metkarsan stala významnou spoločnosťou na domácom Tureckom trhu. Dopyt po kvalitne vyrobených a spoľahlivých strojoch sa postupne zvýšil aj v iných krajinách a v dnešnej dobe firma exportuje približne 75% svojej produkcie do viac ako 40 krajín sveta vrátane Afriky a Ázie.

V marci 2022 naša spoločnosť navštívila jednu z výrobných hál, aby sme sa mohli osobne presvedčiť o kvalite výroby strojov, ktoré ponúkame našim zákazníkom na Slovensku. Pri tejto príležitosti vznikla fotogaléria nižšie, ktorá poukazuje na výrobný proces bubnových kôs Metkarsan od CNC frézovania komponentov, cez listovanie, zváranie až po lakovňu a chystanie na prepravu. 

Pre konkrétnu ponuku príslušenstiev za traktor nás neváhajte kontaktovať.