Výkonné traktory BAŠAK 5000 pre naše poľnohospodárstvo

Chceli by ste predávať naše portfólio ? Hľadáme obchodných partnerov po celom Slovensku.

Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Nové traktory
BAŠAK 5000

Vitajte vo svete série traktorov BAŠAK 5000, kde sa spája inovácia s dokonalosťou, aby sa nanovo definovali štandardy poľnohospodárskych strojov.

NOVÉ TRAKTORY BAŠAK 5000

agromechanika ikona traktor basak

Traktory

Pre poľnohospodárstvo, chov dobyta či komunál

agromechanika motor ikona

Motory

DEUTZ séria TCD s emisnou normou STAGE V

agromechanika prevodovka ikona

Prevodovka

Známa ZF, CARRARO či mechanická BAŠAK

agromechanika pohon ikona

Pohon

Zopínaný 4x4, brzdené nápravy, rôzne obutie

agromechanika ikona svetla

Kabína

Bezpečnostná aj s panoramatickým oknom

agromechanika prislusenstvo ikona

Príslušenstvo

Voliteľný čelný nakladač, predný VH a TBZ

Moderné poľné traktory

Na vrchole tejto modelovej rady sú traktory nad 100 koní – BAŠAK 5120 a BAŠAK 5115, ktoré sa vyznačujú spoločnou spoľahlivou motorizáciou DEUTZ TCD 3.6 STAGE V.

Poľnohospodársky traktor BAŠAK 5120 je spojený s overenou poloautomatickou prevodovkou ZF s počtom rýchlostí 32 vpred a 32 vzad, 4-stupňovým PowerShiftom a pohonom 4×4. Ponúkaný výkon motora Deutz 122 koní a maximálny krútiaci moment až 480 Nm bez námahy zvládne najťažšie úlohy s výnimočnou presnosťou a dostatkom výkonu. Rovnako veľký model BAŠAK 5115 nastavuje pomyselnú latku ešte o úroveň vyššie v pomere ceny a výkonu vďaka rovnakému motoru Deutz a mechanickej prevodovke CARRARO s počtom rýchlostí 24 vpred a 24 vzad, s ktorou dosahuje výkon 119 koní a maximálny krútiaci moment 476 Nm.

Oba modely sú vybavené aj ďalšími inovantívnymi vlastnosťami: voliteľný predný vývodový hriadeľ z motora, predný trojbodový záves s nosnosťou 2200kg, maximálna zdvihová nosnosť zadného trojbodového závesu až 5500 kg, zadná kamera s displejom, silné pracovné LED svietidlá, dva pnematické okruhy pre traktorový príves či moderná bezpečnostná kabína s voliteľným panoramatickým oknom, odpružením a ergonomickými ovládacími prvkami. Zaujímavá je aj cena traktora so štandardnou 2 ročnou zárukou a dostupným servisom. Tieto traktory BAŠAK je možné dovybaviť čelným nakladačom FL 3800 priamo vo výrobe.

Traktor BAŠAK 5120

Najsilnejší a najmodernejší traktor BAŠAK 5120 je novou generáciou plnou overených technológií hodných 21. storočia.

Traktor BAŠAK 5115

Sila nových inovácií na vašej farme s traktorom BAŠAK 5115. Najlepší pomer ceny a výkonu v ponuke.

Mechanické traktory

Mechanické traktory BAŠAK pre tých, ktorí hľadajú rovnováhu medzi výkonom a účinnosťou. Obľúbené manipulačné traktory BAŠAK 5105 a BAŠAK 5095 sú poháňané naftovým 4-valcovým naftovým motorom DEUTZ TCD 2.9 STAGE V a v spojení s mechanickou prevodovkou vlastnej výroby BAŠAK.

Kompaktné rozmery modelu BAŠAK 5105 ukrývajú vysoký výkon motora Deutz na úrovni 102 koní pri maximálnom krútiacom momente 400 Nm. Mechanická prevodovka z dielne BAŠAK má počet rýchlostí 24 vpred a 24 vzad vďaka čomu je toto správne sprevodovanie motora vhodné na širokú škálu poľnohospodárskych úloh, manipulačných prác či do komunálnych dvorov.

Menší z dvoch modelov manipulačných traktorov do 100 koní – BAŠAK 5095 disponuje rovnakým motorom Deutz nastaveným na výkon 92 koní a maximálny krútiaci moment zostáva nezmenených 400 Nm. Rovnaká je mechanická prevodovka BAŠAK s počtom rýchlostí 24+24, pohon 4×4, mechanický PowerShuttle a maximálna zdvihová kapacita TBZ na úrovni 3400 kg. Už v štandardnej výbave sú oba tieto modely vybavené 4-rýchlostným zadným vývodovým hriadeľom (430-540-540E-1000) a 8 hydraulickými vývodmi. Nastavenie celej zadnej časti môžete ovládať pomocou tlačidiel na zadných blatníkoch alebo z pohodlia novej ergonomickej kabíny.

Traktor BAŠAK 5105

Nadväzuje na úspech svojho predchodcu. Inovatívny traktor BAŠAK 5105 je dôkazom vysokej efektívnosti pri poľnohospodárskej činnosti.

Traktor BAŠAK 5095

Rastúce potreby poľnohospodárstva a chovu dobytka zvládne tento moderný traktor BAŠAK 5095 s gráciou.

Čelné nakladače pre vyššiu efektivitu

Nezabudnite na vhodný čelný nakladač pre váš nový traktor.

Kompaktné traktory do komunálu

Ideálny komuálny traktor konečne existuje. Predstavujeme vám nástupcu najúspešnejšieho modelu z portfólia značky – traktor BAŠAK 5075 KOMPAKT. Všestranný spoľahlivý pracant je navrhnutý na každodennú tvrdú prácu do komunálnych služieb obce. Vďaka možnosti voliteľnej výbavy čelného nakladača FL3300 a vzduchom brzdenou traktorovou vlečkou je ideálnym parťákom.

Overená motorizácia v podobe 3-valcového motora DEUTZ TCD 2.2 s emisnou normou STAGE V a výkonom 75 koní pri maximálnom krútiacom momente 280 Nm a to všetko bez AdBlue kvapaliny!  Mechanická prevodovka BAŠAK s počtom rýchlostí 16+8 nadväzuje na dlhoročné znalosti inžinierov a dôkladnej spätnej väzby majiteľov predchádzajúcich modelov. Tento mechanický traktor disponuje 6 hydraulickými vývodmi a 3 okruhmi, výkonným hydraulickým čerpadlom, maximálnou nosnosťou zadného TBZ 2400 kg, 2-rýchlostným zadným vývodovým hriadeľom (540-540E) a po prvý krát voliteľnou možnosťou predného vývodového hriadeľu a predného TBZ.

Plno vylepšení sa náchádza pod agresívnym dizajnom a úplne novou kabínou. Kompaktné rozmery pre obecný traktor BAŠAK 5075 KOMPAKT ocenia aj menšie farmy a komunálne podniky, pre ktoré je tento model ideálny pomer robustného výkonu a priaznivej ceny. Potrebujete pomôcť s dotáciou na traktor BAŠAK pre vašu obec alebo združenie? Neváhajte nás kontaktovať a radi vám pomôžeme zabezpečiť korektné obstarávanie pre váš nový traktor do komunálu.

Traktor BAŠAK 5075 KOMPAKT

Najpredávanejší model značky BAŠAK má svojho statočného nástupcu. Vhodný komunálny traktor BAŠAK 5075 KOMPAKT pre vašu obec!

Traktorové vlečky HUMMEL do komunálu

Pripojte nový traktorový príves za váš traktor a začnite ihneď pracovať pre vašu obec.

Vinohradnícke traktory

Vynovená a modernejšia vinohradnícka verzia najpredávanejšieho traktora BAŠAK na Slovensku je späť. Plne mechanický traktor BAŠAK 5075BB KABIN do vinohradu obsahuje rovnaké komponenty ako model BAŠAK 5075 KOMPAKT. Poháňaný je motorom Deutz o výkone 75 koní a maximálnym krútiacim momentom 280 Nm pri dodržaní emisných noriem STAGE V. Tento model motora DEUTZ TCD 2.2 neobsahuje DPF filter, čím odstraňuje jeden z najväčích strašiakov pre nových majiteľov. Mechanická prevodovka BAŠAK s počtom rýchlostí 16+8, silný hydraulický systém s možnosťou až 6 hydraulických vývodov pre 3 okruhy, 2-rýchlostný zadný vývodový hriadeľ (540-540E) a maximálna nosnosť zadného TBZ 2400 kg sú hlavné výhody pre náročných majiteľov vinohradov.

Kompaktný traktor s nízkou voliteľnou kabínou je vhodný pre akékoľvek vinárstvo na Slovensku. Je už len na vás, či si vyberiete kabínový traktor pre vaše pohodlie alebo model BAŠAK 5075BB bez kabíny. Chybu určite nespravíte.

Traktor BAŠAK 5075BB KABIN

Kompaktný traktor BAŠAK 5075BB pre slovenské vinárstva a ovocné sady. Kabínový traktor pre ešte viac pohodlia pri práci s vínom.

Traktor BAŠAK 5075BB OPEN

Kompaktný traktor BAŠAK 5075BB pre slovenské vinárstva a ovocné sady. Otvorený traktor pre lepší kontakt s vôňou viniča.

Profesionálne príslušenstvo do vinohradov

Správna príprava pôdy sa vám odvďačí na úrode. Nepodceňujte správne nástroje na prípravu pôdy.

Podmienky pri kúpe

Samozrejmosťou je veľmi obsiahla 2 ročná záruka na traktor podmienená pravidelným servisom a vhodnou starostlivosťou o stroj podľa používateľskej príručky. Veľmi vhodne nastavená cenová politka umožňuje zakúpenie, získanie či vysúťaženie presne takého traktora aký potrebujete – nič viac, nič menej. U nás neplatíte za špeciálny zelený nástrek alebo historicky zakorenené meno. Ku správne nastavenej cenovej politike patria aj nízke prevádzkové náklady pri dodržaní pravidelnej údržby a možnosti rýchleho dodania akýchkoľvek náhradných dielov čím zabezpečuje BAŠAK svojim zákazníkom vysokú starostlivosť, istotu a maximálnu využiteľnosť traktora. 

Bez ohľadu na vaše špecifické poľnohospodárske potreby má modelový rad BAŠAK 5000 traktor, ktorý vyhovie každej vašej požiadavke. Vďaka zameraniu na inovácie, vysoký komfort a dlhotrvajúcu odolnosť sú tieto traktory skonštruované tak, aby prekonali očakávania a zvýšili produktivitu pri vašej práci, ktorá vám šetrí financie. Zistite na vlastnej koži, aký veľký je to rozdiel s traktormi z nového modelového radu BAŠAK 5000.