Podujatie Celoslovenské dni poľa 2024 – Agromechanika s.r.o.
Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

UKONČENÉ - Podujatie Celoslovenské dni poľa 2024

Ďakujeme za priazeň, vidíme sa na Agrokomplexe 2024 v Nitre

Srdečne vás pozývame na
Celoslovenské dni poľa 2024
Dvory nad Žitavou

Celoslovenské dni poľa 2024 - Agromechanika s.r.o.
Náš stánok nájdete na 3. ceste pre návštevníkov naľavo od hlavného pódia

Traktory BAŠAK

Slovenská premiéra nových traktorov BAŠAK z modelovej rady 5000 sa uskutoční počas Celoslovenských dní poľa 2024. Srdečne vás pozývame na toto podujatie, kde budú prebiehať aj individuálne ukážky traktorov pri práci. Využite aktuálnu ponuku financovania na nový traktor BAŠAK s príslušenstvom s 0% navýšením a 0% úrokom od VÚB banky. 

Traktorové prívesy HUMMEL

Odolné traktorové prívesy značky HUMMEL sa vyznačujú prvotriednou kvalitou spracovania, použitia nových surových materiálov (žiadne recykláty a neoverená ocel) a dostupncou cenou s nízkymi nákladmi na údržbu. Vlečky HUMMEL predstavujú tú správnu kombináciu za traktory BAŠAK. Stačí si len vybrať konkrétny model.

Malotraktor CAPTAIN

Nesmieme zabudnúť aj na obľúbené malotraktory CAPTAIN, ideálneho pracanta pre vašu záhradu či malú farmu. Predstaví sa vám najpredávanejší model 263 s najpredávanejšími doplnkami ako je čelný nakladač a kabína pre prácu v zime. Pre úzke vinohradníctva je sa vám môže hodiť model 223 s úzkymi pneu a šírkou užšou ako 1 meter. Malotraktory CAPTAIN je možné zakúpiť pri adekvátnej aktonácií na splátky cez Quattro alebo úver.

Stroje FIMAKS

Novinkou na našom trhu sú stroje a príslušenstvo značky FIMAKS. Z portfólia tejto tureckej značky budú predstavené lisy na gulaté a štvorcové balíky, kolesový kĺbový nakladač a obalovačka gulatých balíkov.

Stroje TALEX

Stroje na zber krmovín sú dôležitou súčasťou každého správneho farmára. Predstavíme vám kvalitné príslušenstvo od značky TALEX.

Tešíme sa na vás v stánku Agromechanika s.r.o.