Porovnanie malotraktorov CAPTAIN 273 vs. 263 – Agromechanika.sk
malotraktor captain 273 vs malotraktor captain 263 porovnanie - agromechanika

Porovnanie malotraktorov CAPTAIN 273 vs. 263

Na základe Vášho záujmu a podnetov sme sa rozhodli Vám bližšie priblížiť hlavné rozdiely medzi modelmi malotraktorov CAPTAIN 273 a 263. Malotraktor CAPTAIN 273 je obľúbeným traktorom malých farmárov, vinárov či chovateľov. V porovnaní s konkurenciou je výrazne cenovo dostupnejší, využíva nové technológie, je homologizovaný, bezpečný, plne funkčný a platí na neho záruka a oficiálny servis. Jednoduchá konštrukcia zaručí bezproblémový chod a nízke prevádzkové náklady. Široké príslušenstvo za malotraktor do každej situácie umožňuje naozaj využitie malotraktoru CAPTAIN kdekoľvek.

Spoločnosť CAPTAIN stavia na kvalitných základoch ich úspešného modelu 273 a prichádza s modernizovaným modelom označeným ako CAPTAIN 263 4WD. Dôkazom, že spoločnosť naozaj počúva svojich zákazníkov sú zmeny, ktoré umožnia ešte širšie využitie malotraktoru CAPTAIN v rôznych situáciach.

Hlavným rozdielom je presunutie riadiaceho ústrojenstva na bočný blatník, zarovnanie a pogumovanie podlahy a to najdôležitejšie a to je možnosť osadenia plnohodnotnej klimatizovanej kabíny pre prácu v akomkoľvek počasí. Zmeny sa dočkala aj synchronizovaná prevodovka s prevodmi 9+3 (oproti 8+2), nižšia minimálna rýchlosť, menší polomer otáčania, nižšia hmotnosť pri zachovaní rovnakého výkonu z 3-valcového naftového motoru Mitsubishi.

Porovnajte si oba modely v tabuľke nižšie alebo na obrázkoch. V prípade ďalších technických otázok nás neváhajte kontaktovať.

Malotraktor CAPTAIN 263

Malotraktor CAPTAIN 273

Najlepsi malotraktor na trhu - Malotraktor CAPTAIN 273 v Agromechanika s.r.o.

Malotraktor CAPTAIN 273

Najobľúbenejší malotraktor vo svojej triede
€8800
7990
00
  • Spoľahlivý motor Mitsubishi
  • Synchronizovaná prevodovka 8+2
  • Moderný dizajn + veľa príslušenstiev
Obľúbené
malotraktor captain 263 titulna fotka agromechanika

Malotraktor CAPTAIN 263

Modernizovaný malotraktor do každého počasia
8390
00
  • Rovnaký výkon a pohon 4x4
  • Prevodovka na blatníku 9+3
  • Možnosť plnohodnotnej kabíny, rovná podlaha
NOVINKA