Predstavenie novej generácie BAŠAK 5000 series – Agromechanika.sk
>>JESENNÉ SKLADOVÉ ZÁSOBY IHNEĎ K ODBERU<<
Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Predstavenie novej generácie BAŠAK 5000 series

Predstavujeme vám BAŠAK 5000 series

BAŞAK Traktör, spoločnosť zo skupiny ASKO Holding, vám s hrdosťou predstavuje najnovších členov svojej rodiny traktorov – modely 5120, 5115, 5105 a 5095. Tieto traktory BAŠAK sú vybavené výkonnými motormi DEUTZ, ktoré spĺňajú najnovšie emisné normy Stage V, a sú tak efektívne a zároveň šetrné k životnému prostrediu.

Agromechanika - vyrobna linka traktorov BASAK Turecko Sakarya

Traktory BAŠAK však nevynikajú len motormi – moderný a agresívny dizajn určite upúta pozornosť na každej farme. Vďaka ergonomickej kabíne, ktorá je navrhnutá pre pohodlie a produktivitu, sú tieto traktory ideálne na náročné pracovné dni na poli. Intuitívne ovládacie prvky a inteligentné monitorovacie systémy vám takisto uľahčia prácu ako nikdy predtým. Traktory sú všestranné a bez problémov zvládnu rôzne úlohy – od orby pôdy až po ťahanie rôznych zariadení.

Spoločnosť BAŞAK Traktör však vie, že spolu so svojimi zákazníkmi je silnejšia #strongertogether, a preto sa snaží svoje výrobky neustále zlepšovať a inovovať. Vďaka širokému sortimentu motorov s aktuálnym výkonom od 50 do 120 koní sú ich traktory ideálne na každodennú prácu na poli. Spoločnosť sa momentálne usiluje o rozšírenie svojej pôsobnosti do celého sveta. S plánmi na budúci rast a rozvoj sú pripravení stať sa poprednou značkou v odvetví traktorov. A vďaka kvalite a inováciám ich výrobkov je ľahké pochopiť prečo.

Ak teda hľadáte výkonný a spoľahlivý traktor, ktorý je zároveň ohľaduplný k životnému prostrediu, nehľadajte nič iné ako rodinu BAŞAK Traktör. Predobjednávky na modely  5115, 5105 a 5095 budú k dispozícii už čoskoro, takže si nenechajte ujsť príležitosť vyskúšať najnovšie technológie v oblasti traktorov. Model 5120 je už k dispozícií na objednávku a jeho deitailné údaje si môžete pozrieť tu. Pridajte sa k BAŞAK Traktör a budujte spoločne silnejšiu budúcnosť.