Príslušenstvo za traktor

agromehanika_logo

FPM Agromehanika

FPM Agromehanika sa nachádza vo východnom Srbsku a je jedným z najväčších výrobcov poľnohospodárskych strojov v juhovýchodnej Európe. Spoločnosť bola založená v roku 1961 a dnes je úspešnou súkromnou spoločnosť s cca 250 zamestnancami, s najnovšími strojmi a modernými technológiami vo všetkých fázach výroby. Vývoj produktov sa vykonáva prostredníctvom oddelenia pre výskum a vývoj, a to prostredníctvom spolupráce s vysokými školami a ústavmi poľnohospodárstva a strojárstva a v spolupráci so známymi a renomovanými výrobcami poľnohospodárskych strojov z Talianska, Francúzska a Nemecka.

Zistiť viac
cosmo-logo-prislusenstvo-traktor

COSMO

Spoločnosť COSMO sa špecializuje na výrobu pôdnych fréz, mulčovačov a rozmetadiel. Bola založená v roku 1986 ako malá spoločnosť na výrobu poľnohospodárskych náradí ako napr. sekery, sekacie stroje alebo hrable. Po krátkom čase sa začali viac zameriavať na výrobu rozmetávačov, vďaka ktorým patria k dnešnej špičke vo výrobe poľnohospodárskych strojov a príslušenstva. Agromechanika s.r.o. Vám ponúka široký sortiment produktov tejto značky.

Zistiť viac
bicchi_logo

BICCHI

Talianska spoločnosť BICCHI sa zaoberá výrobou a predajom prívesných vozíkov za Váš traktor alebo iné poľnohospodárske stroje.

Zistiť viac
logohydramet

HYDRAMET

Spoločnosť Hydramet sa špecializuje na výrobu čelných nakladačov na traktor.

Zistiť viac