Sady a vinice s naším príslušenstvom - Agromechanika s.r.o.

Objavte kvalitné príslušenstvo za traktor pre vaše ovocné sady a vinice. Overené značky a produkty najvyššej kvality a za priateľné ceny. Mnoho naších uspokojných zákazníkov len dokazuje, že naša ponuka je správna a predstavuje rozumný pomer cena a výkon. Nenašli ste niečo v našej ponuke? Neváhajte nás kontaktovať a radi vám zabezpečíme hľadané príslušenstvo.

agromechanika nesený rosič lusna - 800 LT MOUNTED TURBO ATOMIZER WITH BOOM

LUSNA - Nesené a ťahané postrekovače a rosiče

Turecký výrobca LUSNA je výrobcom nesených a ťahaných postrekovačov a rosičov na ovocné sady a vinice. Vďaka kvalitnému spracovaniu a dôslednej kontrole kvality vynikajú medzi konkurenciou. Rýchlosť dodania za skvelú cenu potvrdzuje mnoho spokojných zákazníkov.

kyprice pody kultivatory pody bfm italy - agromechanika

BFM Italy - Stroje na údržbu sadov a viníc

Stroje BFM Italy slúžia hlavne na čistenie, kosenie a iné poľnohospodárske činnosti vykonávané v ovocných sadoch a viníc medzi riadkovými plodinami. Obľúbené príslušenstvo našich zákazníkov za malotraktory vďaka svojej malej pracovnej šírke.

rozmetadla organickych hnojiv pre sady a vinice - agromechanika

ANNOVI - Rozmetadlá organických hnojív

Rozmetadlá organických hnojív sú dôležité pre starostlivosť o pôdu vo vašom vinohrade alebo ovocnom sade. Spoločnosť Annovi ponúka rozmetadlá pre traktory od výkonu 25 koní.