Samozber jahôd je jednoduchší s malotraktormi CAPTAIN

Chceli by ste predávať naše portfólio ? Hľadáme obchodných partnerov po celom Slovensku.

Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Samozber jahôd v Majcichove je jednoduchší vďaka malotraktorom CAPTAIN

Rodina Pinčekových

Už od roku 2020 sa medzi obcami Hoste a Majcichov pri Trnave sa pestujú len 100% Slovenské jahody. Dnes na ploche viac ako 17 ha pokračuje už po druhú generáciu tradícia rodiny Pinčekových, ktorá sa snaží každoročne o vypestovanie tých najčervenších a najsladších jahôd v širokom okolí. Kým prvé jahody sadila rodina svojpomocne, od roku 2021 im už pomáhajú aj naše malotraktory CAPTAIN.

Pomocníci CAPTAIN

Malotraktory CAPTAIN sú využívané pri celom procese prípravy pôdy, sadenia, polievania, postrekovania a zberu. Iba neželaná burina je vytrhávaná výhradne ručne. Oba modely CAPTAIN 263 sú poháňané naftovým motorom Mitsubishi o výkone 25 koní, majú mechanickú nesynchronizovanú prevodovku s počtom rýchlostí 9+3 čo zabezpečuje široký rozsah trakcie. Primárne poháňané zadné kolesá je možné pomocou pedálu uzávierky prepnúť na pohon 4×4. Zadný vývodový hriadeľ ponúka rýchlosti 540 a 1000 otáčok za minútu, ktoré umožňujú pripojenie celého spektra príslušenstva na prácu s rôznymi plodinami. Maximálny zdvih trojbodového závesu je 750 kilogramov a zvládne ťahanú a brzdenú vlečku až do celkovej nosnosti 3 000 kilogramov. Dodávané sú v štandardnej sýtej červenej farbe s možnosťou predného závažia a závažia do kolies.

Malotraktory CAPTAIN u pána Pinčeka majú extra rozšírené ráfy a podložky kolies na štandardných poľnohospodárskych Agri pneumatikách, predĺžené spodné ramená trojbodového závesu, 2 hydraulické okruhy, predné závažie pre lepšiu trakciu v piesočnom podklade a zadný záves s ojom pre pripojenie prívesu. Podľa slov pána Pinčeka sa ešte nestalo, že by mu pri náročnej práci malotraktor zablikal kontrolkou rezervy paliva, čo svedčí o vážne nízkej spotrebe trojvalčeka, to aj pri ako 800 odpracovaných motohodinách na oboch malotraktoroch.

Malotraktory CAPTAIN sú poctivo používané každý deň takmer po celý rok. To je dôkazom ich odolnosti a spoľahlivosti pri pravidelnom autorizovanom servise, originálnimi náhradnými dielmi a v neposlednom rade o láske, ktorá im je dopriata.

Samozber Majcichov

Poctivá práca celej rodiny a priateľská povaha pána Pinčeka pomáha postupnému rozširovaniu plantáže a pridávaniu nových plodín do ponuky ako hrášok, marhule, broskyne a zemiaky. Nasadené plodiny sa každoročne obmieňajú, no jahody tu nájdete vždy. Stačí sa vopred informovať o najbližšom samozbere a príďte si svojpomocne natrhať čerstvé jahôdky alebo iné ovocie či zeleninu. Ak idete len okolo, vopred sa im ozvite a po príchode budú na vás čakať už pozbierané, umyté a zabalené jahody, hrášok či marhule.

Pridajte sa k nespočetnému množstvu spokojných zákazníkov rodiny Pinčekových a príďte stráviť kvalitný čas na vzduchu s vašimi najbližšími medzi obce Hoste a Majcichov. Vaše deti si sladké jahody tak obľúbia, že ich bude ťažké z poľa vyhnať. Nebojte sa, to čo tam spapajú, sa vám rátať určite nebude 🙂

Všetky podstatné informácie o samozbere nájdete na facebooku https://www.facebook.com/samozberjahod alebo telefonicky na 0911 654 806. Najbližšie sa môžete tešiť samozber jahôd, zemiakov, čoskoro marhúľ a broskýň. (27.06.2024)

V mene spoločnosti Agromechanika s.r.o. ďakujeme rodine pána Pinčeka za prejavenú dôveru pri voľbe malotraktorov CAPTAIN a prajeme im úspešnú letnú sezónu.

Najpredávanejší malotraktor CAPTAIN na Slovensku so spoľahlivými komponentami, dostupným servisom a jednoduchou obsluhou.

Cena už od
9 690,00 €* bez DPH