Špeciálny balík malotraktor CAPTAIN 263 za 12.990 Eur!

Špeciálna akcia na malotraktor CAPTAIN 263 s príslušenstvom!

Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Špeciálny balík s Malotraktorom CAPTAIN k oslavám 10. výročia Agromechaniky!

Hľadáte výhodnú ponuku na malotraktor a príslušenstvo?

Ponúkame vám našu špeciálnu ponuku balíka JAR 2023 s obľúbeným malotraktorom CAPTAIN 263!

Len za 12 990 Eur bez DPH môžete získať CAPTAIN 263 spolu s mulčovačom COSMO, rotavátorom COSMO, minipluhom AKTASLAR a špeciálnym balíkom príslušenstva zadarmo. Navyše vám pre väčšie pohodlie ponúkame bezplatnú dopravu po celom Slovensku.

Konajte však rýchlo – táto časovo obmedzená ponuka je k dispozícii len do vyčerpania zásob. Nepremeškajte šancu získať všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa s ľahkosťou pustili do svojej ďalšej práce. Doplnená možnosť kúpy balíku na splátky cez Quatro!

Kontaktujte nás ešte dnes pomocou formulára nižšie a využite túto bezkonkurenčnú ponuku!

Malotraktor CAPTAIN 263 - Specialna ponuka 10. vyrocie Agromechanika

Malotraktor CAPTAIN 263

Malotraktor CAPTAIN 263 – všestranný a cenovo najdostupnejší model pre všetky vaše poľnohospodárske potreby. Tento kompaktný a výkonný stroj, navrhnutý na zvládnutie širokého spektra úloh, je ideálnou voľbou pre malé farmy, záhrady alebo komunál.

CENA BALÍKU 12 990,- Eur bez DPH / Možnosť kúpy na splátky cez Quatro

Mulčovač COSMO FL 105

Mulčovače FL sú vhodné pre malotraktory CAPTAIN so závesom TBZ kategórie 1. Mulčovače FL sú kompaktné a ľahké, a ideálnou voľbou pre malotraktory. Mulčovač je v základe vybavený kladivami a sadou nožov.

Mulčovač COSMO FL 85 - Agromechanika s.r.o.

CENA BALÍKU 12 990,- Eur bez DPH / Možnosť kúpy na splátky cez Quatro

Podna freza COSMO FMA 85 - Agromechanika s.r.o.

Pôdna fréza COSMO FMA 105

Pôdne frézy COSMO FMA sú vhodné pre malotraktory CAPTAIN. Ponúkajú riešenie pre potreby každého zákazníka a typu pôdy. Model FMA 105 je ľahký a spoľahlivý rotavátor, vhodný pre záhradníctvo a záhradkárstvo.

CENA BALÍKU 12 990,- Eur bez DPH / Možnosť kúpy na splátky cez Quatro

Dvojradličný pluh AKTASLAR AMP205

Mikropluh AKTASLAR AMP205 je ideálny pluh pre malotraktory CAPTAIN. Vhodný pre profesionálne ale aj hobby využitie. Vyrobený z odolnej zliatiny materiálu, ktorá ponúka dlhú životnosť.

Mikro pluh za malotraktor Aktaslar AMP 205 - Agromechanika

+ BALÍK V HODNOTE 400 EUR GRÁTIS!

V rámci našej špeciálnej ponuky balíka s malotraktorom CAPTAIN 263 pridávame aj ďalší balík zadarmo! Tento balík obsahuje výber pomôcok pre malotraktor s priemernou hodnotou až 400 Eur. Je to náš spôsob, ako vám poďakovať za to, že ste si vybrali naše produkty a využili túto časovo obmedzenú ponuku.

Balík obsahuje:

+ DOPRAVA PO SR ZADARMO!

CENA BALÍKU 12 990,- Eur bez DPH / Možnosť kúpy na splátky cez Quatro

Stačí nám už len vyplniť tento formulár

Špeciálna ponuka balíka obsahuje: Malotraktor CAPTAIN 263 4WD RED AGRICULTURAL PNEU + Mulčovač COSMO FL 105 so sadou náhradných Y nožov grátis + Pôdna fréza COSMO FMA 105 + Dvojradličný mikropluh AKTASLAR AMP 205 +2 kardany s voľnobežkou + Sada filtrov CAPTAIN pre prvú výmenu + Všetky technické dokumenty a návody v Slovenskom jazyku + vystavený technický preukaz na prihlásenie na Polícií SR + BEZPLATNÉ DORUČENIE V RÁMCI SR!

Všetko len za 12 990 Eur bez DPH. Možnosť doplnenia balíka o iné príslušenstvo ako iné pneumatiky, čelný nakladač, postrekovač, bubnová kosa a iné. Kúpiť sa dá aj na splátky cez Quatro.

Vyplňte formulár nižšie a my vás budeme kontaktovať!