Slovenská premiéra BAŠAK R5120 a vlečka HUMMEL ECOBIG

Chceli by ste predávať naše portfólio ? Hľadáme obchodných partnerov po celom Slovensku.

Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Traktory BAŠAK na Celoslovenských dňoch poľa 2022

Celoslovenské dni poľa 2022 sa konali v dňoch 7.6. – 8.6. v Dolnej Krupej pri Trnave. Spoločnosť Agromechanika s.r.o. prezentovala počas týchto dvoch dní svoje portfólio traktorov a príslušenstiev vo svojom klasickom – červenom stánku. Návštevníci si mohli pozrieť hneď dve slovenské premiéry = nový traktor BAŠAK R5120 (viac o traktore tu) a za ním nová vlečka za traktor HUMMEL ECOBIG 18T (viac o vlečkách za traktor tu). Pevne veríme, že sa návštevníkom nášho stánku prezentované stroje páčili a tešíme sa znovu na ďalšej akcií, ktorá bude ešte počas tohto leta. Sledujte naše sociálne siete a dozviete sa viac.

Nový model traktor BAŠAK R5120

Spoločnosť BAŠAK začína novú éru traktorov a príslušenstva. Novinka portfólia BAŠAK R5120 predstavuje najsilnejší traktor s výkonom 116 koní a normou EURO5. Moderné komponenty zaručujú pohodlie operátorovi a bezpečnosť pri práci. Dizajnové odcenenie z roku 2020 iba potvrdzuje, že spoločnosť BAŠAK sa vybrala správnou cestou a teší nás, že vám môžeme priblížiť tieto novinky aj na Slovenskom trhu. Viac informácií o traktore nájdete tu.

Nové vlečky za traktor HUMMEL

Druhou predstavovanou novinkou na Slovenskom trhu sú kvalitné a odolné vlečky za traktor a iné poľnohospodárske stroje. Vlečky HUMMEL ponúkajú široké portfólio modelov pre najrôznejšie využitie pri zachovaní tradičného pracovného postupu, ktorý zahŕňa spracovanie kvalitnej tureckej ocele. Vlečky sú vyrábané a montované priamo v továrni, čím je zaručená kontrola kvality, široké možnosti prispôsobenia a dostupnosť náhradných dielov. Prvá novinka na našom trhu je dvojnápravová vlečka HUMMEL ECOBIG 18T s výklopníkom a vysokými bočnicami pre maximálny objem prenášanej suroviny. Celú ponuku vlečiek za traktor nájdete tu.

Traktory BAŠAK a malotraktory CAPTAIN

Okrem predstavených noviniek na Slovenskom trhu, sa mohli naši návštevníci presvediť o kvalite ponúkaných traktorov BAŠAK a obľúbenosti malotraktorov CAPTAIN. Traktory BAŠAK 2105S, 2110S, 2090S, 2080BB vinohradnícky, 2075 PLUS. Malotraktory CAPTAIN 273 4WD a CAPTAIN 263 4WD s čelným nakladačom.

Príslušenstvo za traktor a malotraktor

Správne príslušenstvo za traktor umožňuje využívať traktor naplno. Naši návštevníci si mohli pozrieť dodávané príslušenstvo za traktor a príslušenstvo za malotraktor v našej ponuke. Bubnové kosy Metkarsan s hydraulickým zdvihom, hydraulicky otočný pluh Aktaslar, postrekovače a rosiče LUSNA, mulčovač a rotavátor COSMO, čelný nakladač. Všetko prezentované príslušenstvo je na sklade, stačí si vybrať to správne.