Najpredávanejšie malotraktory CAPTAIN na Slovensku
Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko
Predobjednajte si malotraktor CAPTAIN
a získajte zdarma predné závažie!
Predobjednajte si akýkoľvek nový malotraktor CAPTAIN s garanciou doručenia a získajte navyše predné čelné závažie a dopravu grátis!
Viac informácií o ponuke
Vinohradnícky malotraktor CAPTAIN 223
Celková šírka len 94 centimetrov je ideálna do starých vinohradov a ovocných sadov, kde rozhoduje každý centimeter.
Viac informácií
Plnohodnotná kabína na malotraktory CAPTAIN
Zimná údržba komunálu bude tento rok výrazne pohodlnejšia vďaka plnohodnotnej kabíne na malotraktor CAPTAIN!
Viac informácií
Hydrostatický malotraktor CAPTAIN 263 HST
Efektívnejšie využitie výkonu motora, jednoduchosť ovládania pri práci, vylepšená ergonómia. Zistite o novom malotraktore CAPTAIN 263 HST viac!
Viac informácií
Až 9 druhov pneumatík na váš CAPTAIN
Potrebujete stopu malotraktora CAPTAIN rozšíriť alebo zúžiť? Vyberte si z oficiálnej ponuky pneumatík na malotraktor.
Viac informácií
Previous slide
Next slide

Vyberte si z aktuálnej ponuky malotraktorov CAPTAIN

Najlacnejší malotraktor CAPTAIN v našej ponuke vhodný pre historické vinárstva a malé záhrady. Možnosť úzkeho prevedenia pod šírku 100 cm.

Cena už od
8 790,00 €* bez DPH

Najpredávanejší malotraktor CAPTAIN na Slovensku so spoľahlivými komponentami, dostupným servisom a jednoduchou obsluhou.

Cena už od
9 690,00 €* bez DPH

Základný malotraktor CAPTAIN, ktorým to všetko začalo. Robustné spracovanie, synchronizovaná prevodovka a bezproblémová prevádzka.

Cena už od
9 490,00 €* bez DPH

Vylepšený najnovší malotraktor CAPTAIN s hydrostatickou prevodovkou pre ešte jednoduchšiu obsluhu.

Cena už od
11 990,00 €* bez DPH

Špeciálna verzia malotraktora CAPTAIN Bagheera v čiernej limitovanej edícií. Čierny panter vynikne vo vašom statku.

Cena už od
10 990,00 €* bez DPH

Najpredávanejšia voliteľná výbava pre malotraktory CAPTAIN. Čelné nakladače zvyšujú úžitkovú hodnotu malotraktora a zjednodušujú akúkoľvek prácu.

Cena už od
3 800,00 €* bez DPH

Využívajte malotraktor CAPTAIN naplno za každého počasia. Vyhrievaná plnohodnotná kabína pre malotraktory CAPTAIN vám zvýši pohodlie pri práci. 

Cena už od
13 390,00 €* bez DPH

TOP parametre malotraktory CAPTAIN

agromechanika malotraktor ikona

Malotraktor

Najpredávanejší vo svojej kategórií na Slovensku

agromechanika motor ikona

Motor

Spoľahlivé motory Mitsubishi STAGE V

agromechanika prevodovka ikona

Prevodovka

Mechanická a Hydrostatická

agromechanika pohon ikona

Pohon

4x4, Zámok diferenciálu, Posilňovač riadenia

agromechanika pneumatika ikona

Pneumatiky

9 druhov na rôzne pracovné činnosti

agromechanika prislusenstvo ikona

Príslušenstvo

Kabína, čelný nakladač, komunál či vinohrad

Predstavujeme vám najpredávanejšie malotraktory CAPTAIN, v ktorých sa spájajú sila, presnosť a výkon, aby nanovo definovali vaše poľnohospodárske pôžitky. Vo svete, v ktorom je efektivita prvoradá, vystupujú malotraktory CAPTAIN ako symbol moderných poľnohospodárskych strojov, ktoré ponúkajú komplexné riešenie na splnenie požiadaviek malých polí, záhrad, vinohradov a komunálnych priestorov.

Základom výnimočnosti malotraktorov CAPTAIN je spoľahlivý Mitsubishi STAGE V motor s výkonom 22-25 koní, ktorý poskytuje neporovnateľný výkon pre malotraktory svojej triedy. Táto kompaktná pohonná jednotka nie je len pracovným koňom, ale je aj dôkazom najmodernejšej Japonskej technológie navrhnutej na zvýšenie produktivity a zefektívnenie každodenných úloh práve na vašom statku. Prevodovka s počtom rýchlostí 8+2 prípadne 9+3  či hydrostatická zabezpečuje plynulé prechody, vďaka čomu je prejazd rôznymi terénmi hračkou.

Malotraktory CAPTAIN sú založené na univerzálnosti a môžu sa pochváliť pohonom 4×4 s uzávierkou diferenciálu, ktorý zabezpečuje optimálnu trakciu aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vďaka zadnému závesu TBZ, ktorý dokáže zdvihnúť až 900 kg (750 kg, 600 kg), a ťažnej kapacite 3 tony (1,5 tony) vám malotraktor CAPTAIN umožní ľahko manipulovať s ťažkými nákladmi, čo z neho robí ideálneho spoločníka na nespočetné množstvo poľnohospodárskych a terénnych prác.

Malotraktory CAPTAIN sú skonštruované na dlhodobú prevádzku a spájajú v sebe odolnosť s jednoduchým dizajnom pre používateľa. Snaha o vysokú kvalitu sa odráža v dostupnosti náhradných dielov, čo zaručuje minimálne prestoje a jednoduchú údržbu. Malotraktory CAPTAIN sú viac než len stroje; sú prísľubom spoľahlivosti a dlhej životnosti.

Jedným z rozhodujúcich prvkov malotraktorov CAPTAIN je jeho prispôsobivosť. Vyberte si z množstva príslušenstva, ako sú plnohodnotné kabíny, čelné nakladače, mulčovače, kultivátory, kosačky na trávu či postrekovače, a prispôsobte si váš malotraktor na špecifické úlohy. Skúsenosti s traktorom CAPTAIN presahujú hranice terénu, pretože ponúka až 9 rôznych možností pneumatík, ktoré poskytnú optimálny grip v každej situácii.

Na Slovenskom trhu, kde je veľa alternatív, stoja najpredávanejšie malotraktory CAPTAIN na vrchole a určite prekonávajú konkurenciu, ako sú Solis, Kubota, Iseki a Farmtrac. Vďaka zameraniu na efektívnosť spotreby paliva, ohľaduplnosť k životnému prostrediu a nášmu osobnému záväzku ku spokojnosti zákazníka sa malotraktor CAPTAIN stáva jasnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nielen stroj, ale aj spoľahlivého partnera pre každodennú prácu.

Najpredávanejšie malotraktory na Slovenskumalotraktory CAPTAIN s výkonom do 30 koní a pohonom všetkých 4 kolies sú číslom 1. vo svojej triede. 

Prečo sú malotraktory CAPTAIN najlepšie?

Vzhľadom na tieto spomenuté faktory sa oplatí zvážiť nostalgiu z vlastníctva staršieho malotraktora v porovnaní s praktickými výhodami a pokrokom, ktorý by vám pri každodenných úlohách mohol priniesť nový a spoľahlivý CAPTAIN 223.

Máte záujem o malotraktor CAPTAIN?