O spoločnosti BAŠAK – Agromechanika s.r.o.

Chceli by ste predávať naše portfólio ? Hľadáme obchodných partnerov po celom Slovensku.

Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Turecký výrobca traktorov BAŠAK

Turecký výrobca traktorov BAŠAK bol založený v roku 1941 v Tureckom meste Adapazarı. Od roku 1962 firma začala dovážať traktory Ford, ktoré neskôr začala licenčne vyrábať. V roku 1979 začala tiež licenčná výroba rakúskych traktorov Steyr. Do koncernu Sanko patrí od roku 2012. Spoločnosť v súčasnosti vyrába menšie, stredne velké traktory a komponenty, teda sa nejedná o žiadnu montovňu. Okrem traktorov aj hydraulika, motor a prevodka pochádzajú z vlastnej výroby. Súčasná modelová rada traktorov zahŕňa viac ako 20 modelov s pohonmi 2×4 a 4×4. Ročná výrobná kapacita továrne predstavuje 10 000 kusov traktorov a neustále sa zvyšuje. Stačí si len vybrať.

Naši spokojní zákazníci traktorov BAŠAK

Spokojných zákazníkov našich traktorov BAŠAK nájdete po celom Slovensku. Skúsení farmári, vinári či majitelia dobytka, všetci mali skúsenosti aj s konkurenčnými značkami ako Zetor, New Holland, Solis, ArmaTrac a ďalšie, no napriek tomu sa rozhodli pre traktor BAŠAK. Spoľahlivosť, jednoduchá a osvedčená technika, záruka, servisní pracovníci s dostupnými náhradnými dielmi. 

To je len zopár dôvodov, prečo by ste sa mali stať aj Vy, naším ďalším spokojným zákazníkom. Neváhajte nás kontaktovať a prídite si pozrieť traktor BAŠAK osobne k niektorému z našich zákazníkov.