Výroba čelných nakladačov Ozkan Makina - Agromechanika
Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

Výroba predných čelných nakladačov Ozkan Makina

Čelné nakladače na traktory

Od roku 1970 sa spoločnosť Ozkan Makina zaoberá výrobou inovatívnych produktov pre svojich zákazníkov. Ich vízia sa dodnes nezmenila a to ponúknuť najvyššiu možnú kvalitu za prijateľnú cenu pre zákazníka a priespievať tak rozvoju poľnohodpodárskeho a agro sektora v krajine. 

Čelné nakladače Ozkan Makina predstavujú jednoduchú, rýchlu a spoľahlivú možnosť pripojenia prídavného zariadenia na váš traktor, bez nutnosti zásahu do konštrukcie stroja, s možnosťou montáže a demontáže bez použitia náradia, rýchlu zmenu EURO8 kompatibilného náradia, jemné ovládanie polohy pomocou joysticku a technológií “Soft Drive” a to pri zachovaní maximálneho výhľadu z kabíny pre operátora stroja.

Výrobná linka v Tureckom meste Sakarya dokáže vyrábať desiatky kusov čelných nakladačov týždenne pri zachovaní 100% garancie kvality a kompatibility s uchytením vášho traktora. Žiadne kompromisy pri výbere správnej zliatiny ocele, správnom zváraní alebo použití práškovej farby.

Inovatívne riešenia nakladača

Použité nové technológie pre vyššiu bezpečnosť, ergonómiu pri práci a komfort používania. Rýchly a jednoduchý spôsob pripojenia EURO8 kompatibilného náradia s automatickým zamknutím bez nutnosti použitia žiadneho ručného náradia. Ideálny uhol náberu až 55 stupňov pomáha k efektívnemu a rýchlemu naplneniu prednej lopaty materiálom. Naopak až 57 stupňový uhol pri odopínaní predného náradia zjednodušuje jeho zloženie a výmenu. Dodatočná konštrukcia čelného nakladaču umožňuje bezproblémový prístup ku kapote a iným miestam na vykonávanie pravidelného servisu traktora. Vysoká manévrovateľnosť prednej nápravy traktora je zachovaná aj po montáži čelného nakladača. Najjednoduchšie ovládanie čelného nakladača je možné pomocou joysticku s funkciou “Soft Drive” a počas servisu traktora je možné joystick zamknúť pre zvýšenie bezpečnosti. 

Jednoduchá montáž a demontáž

Konštrukcia čelných nakladačov Ozkan Makina je navrhnutá s možnosťou jednoduchej a rýchlej montáže a demontáže čelného nakladača. Celý postup trvá približne 5 minút a zvládne to aj jeden človek bez použitia ďalšieho ručného náradia. Tento postup sme zdokumentovali aj do videa, ktoré si môžete pozrieť tu.

Ponuka čelných nakladačov na traktor

Čelné nakladače Ozkan Makina na traktory BAŠAK sa tešia veľkej obľube u zákazníkov, hlavne z oblasti komunálu a chovu zvierat. Na každý model traktorov BAŠAK z našej ponuky je možné namontovať (aj dodatočne) čelný nakladač Ozkan Makina. Pre celú ponuku čelných nakladačov kliknite sem.

Ceny platné od 1.4.2024. Ceny uvádzané bez DPH. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.