Využite možnosť financovania nového traktora pomocou štátnej podpory

Malotraktory CAPTAIN len za 8 499,- Eur bez DPH!

Agromechanika s.r.o. - Autorizovaný importér prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN na Slovensko

UKONČENÉ - Financovanie pomocou štátnej podpory

Nepremeškajte jedinečnú šancu na získanie nenávratného finančného príspevku od štátu - PPA (platobná poľnohodpodárska agentúra) pre špeciálnu rastlinnú a živočísnu výrobu na zaobstaranie nového traktora s vhodným príslušenstvom. Obnovte si váš vozový park za výhodných podmienok a začnite sezónu 2021 v novom. Zabezpečíme kompletnú potrebnú administratívu na získanie príspevku.

Kto je vhodným kandidátom pre získanie príspevku ?

Podmienky na získanie nenávratného finančného príspevku sú pomerne obsiahle a radi Vám s nimi poradíme. Ideálnymi žiadateľmi môžu byť aj napríklad pestovatelia zeleniny a ovocia, liečivých rastín, majitelia ovocných sadov a viníc. Nutnosťou žiadateľa je IČO - identifikačné číslo organizácie. Prebližšie informácie o vhodnom využití príspevku vyplňte zjednodušený formulár žiadateľa a pošlite nám ho na emailovú adresu info@agromechanika.sk

Agromechanika - predaj malotraktrov a traktorov s príslušenstvom

Naša spoločnosť Agromechanika s.r.o. je autorizovaným predajcom a distribútorom kvalitných a prémiových traktorov BAŠAK a CAPTAIN do Slovenskej a Českej republiky. Už od roku 2013 ponúkame na trhu našim zákazníkom cenovo prijateľné a kvalitné, nové malotraktory, traktory, príslušenstvo za traktor a autorizované náhradné diely a servis. Za tie roky sme sa postupne vybudovali na stabilnú spoločnosť, ktorá neustále pracuje a vylepšuje podmienky spolupráce s našimi dodávateľmi, odberateľmi a v neposlednom rade s našimi zákazníkmi.

Ponúkame cenovo zaujímavý sortiment produktov. Či už sa jedná o kvalitné traktory tureckej značky BAŠAK, ktoré obsahujú rovnaké kvalitné nemecké komponenty ako niekoľkonásobne drahšie konkurenčné stroje alebo obratné a cenovo dostupné nové malotraktory CAPTAIN z Indie. Ich kvalitu potvrdzuje celosvetový predaj v miliónoch kusov a tá kvalita teraz prichádza aj na náš trh. Otvorte sa preto novým možnostiam modernej poľnohospodárskej techniky a príslušenstva, ktorá stojí za to !

Presvedčila Vás naša ponuka a mali by ste záujem o získanie finančného príspevku od štátu? Neváhajte nás kontaktovať, prípadne zanechajte kontakt na Vás a my sa Vám ozveme. Komunikujeme telefonicky, emailom, cez sociálne siete. Keďže ovládame viaceré jazyky, dohovoriť sa s nami nebude vôbec zložité!


info@agromechanika.sk

marketing@agromechanika.sk

0951 442 842

Facebook Messenger

Tešíme sa na spoluprácu!